Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

im
Historie českého výrobce značky CityCaravans.
Od roku 1990 se z malé soukromé firmy, která provozovala specializovaný servis obytných vozidel a karavanů po havárii, dále odstraňovala záruční reklamace jiných značek (HYMER,ERIBA,WILK atd.) a 5 let vyráběla zakázkově obytná vozidla. Z této rozsáhlé činnosti získala velké firemní zkušenosti (know-how), které přenesla do současné vlastní výroby prostorově nenáročných karavanů až do dnešní produkce akciové společnosti.
   Ze zkušeností našich techniků a uživatelů našich výrobků, každý rok provedeme inovace stávajících modelů a náš vývoj již dopředu vyvíjí s trendem automobilových výrobců nové modely. Nevyrábíme výrobky na sklad jako jiní výrobci a to z důvodu, že se chceme co nejvíce přiblížit k reálnému používání uživatelem. Současná luxusní výbava jak se z praxe ukazuje, že tento směr není pro všechny uživatele dostupný. Tímto se snažíme vyrábět výrobky s mottem "v jednoduchosti, praktičnosti je ta síla".
    Naše určité výrobky jsou vyrobeny z moderních lehkých materiálů pro dlouhou životnost celého výrobku a uživatel nemusí mít strach, že mu voda za pár let zničí celý karavan. Používáme hliníkové výztuže, nesavé materiály a vše je lepeno moderními lepidly. Touto výrobní technologií s ručním zpracováním je sice výroba dražší, ale za to kvalitnější. Jsou nám známy téměř všechny výrobní linky ostatních výrobců, kteří nemohou dosáhnout takové kvality jako při ručním zpracování a přizpůsobení se uživateli karavanu pro jeho využívání. Celý koncept je založen z požadavků koncových uživatelů, který byl seřazen do našich tří tříd různých typů, modelů a variant výbav karavanů.
1990 - Provoz specializovaného servisu
      

1994 - Provoz servisu pro reklamace smluvních značek
      

1999 - Zakázková výroba obytných vozidel
      

2008 - Výroba vlastních obytných vozidel
             

2010 - Vývoj vlastní značky karavanu CityCaravan
             

             

2013 - Sériová výroba značky CityCaravan
      

      

2/2014 - Test výrobku CityCaravan C 5 v rakouských Alpách
      

11/2014 - Prezentace nového modelu C 1 Active a prototypu karavanu budoucnosti C 7 Active
      

      

10 / 2014 - Založení akciové společnosti CityCaravans a.s.

11/2015 - Představení  nových modelů a variant značky CityCaravans
             

2016 - Výroba
                   

2017 - Inovace u dvou modelů C 2 a C 6
             
SLEDUJTE NÁS TAKÉ NA:
RUČNÍ VÝROBA
VYROBENO V ČESKU
ZÁRUKA KVALITY
TOPlist
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky